Helpomat

logo-Helpomat
Helpomat to kompleksowa usługa dystrybucji środków higienicznych z automatów sprzedażowych. Nasze automaty umieszczamy w toaletach w galeriach handlowych, szkołach, biurowcach, fabrykach - wszędzie tam, gdzie właściciel lokalu chce zadbać o potrzeby swoich gości, uczniów czy pracowników. Pomagamy podnieść standard tych miejsc i jednocześnie dążymy do zwiększenia dostępności do artykułów pierwszej potrzeby, takich jak tampony, podpaski, pieluszki dla dzieci i inne. Działamy na terenie całej Polski.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Każdemu, kto posiada w swoim biurze, czy lokalu ogólnodostępną toaletę, możemy pomóc zadbać o potrzeby osób z niej korzystających, doradzić odpowiednie rozwiązanie w kwestii dostępu do środków higienicznych.
Poza tym mamy duże doświadczenie w pracy zdalnej, w zarządzaniu firmą za pomocą narzędzi internetowych, prowadzeniu rozproszonego zespołu. Chętnie się nim podzielimy.

Opis firmy

Przestronne wnętrza, nowoczesny design i pomysłowe udogodnienia - w taki sposób galerie handlowe, parki rozrywki, zarządcy biurowców, czy szkoły dbają o to, aby ich toalety zostawiały pozytywne wrażenie na klientach, czy gościach. Jednak nawet najbardziej stylowe wnętrza nie zastąpią dostępu do środków higienicznych. I nie chodzi tylko o papier toaletowy czy mydło, ale o równie ważne artykuły, tampony i podpaski. Często zakładamy, że każda kobieta ma je zawsze przy sobie, a tymczasem 86% kobiet przyznaje, że chociaż raz miesiączka zaskoczyła je nieprzygotowane. Ponieważ tampony i podpaski nie są
ogólnodostępne, najczęstszym wyjściem z tej krępującej sytuacji jest przerwanie wizyty i udanie się na poszukiwanie drogerii lub apteki. Towarzyszy temu irytacja, stres i zawstydzenie.
Nasze firma pomaga właścicielom lokali zadbać, aby ich goście uniknęli takich problemów i emocji. Helpomaty z artykułami higienicznymi, które zainstalowaliśmy już w wielu galeriach w całej Polsce, a także w kilku szkołach i miejscach pracy, pomagają uniknąć stresu i zakłopotania. Odpowiadają na potrzebę w miejscu, w którym ona zaistniała. Nasza firma dąży do tego, aby dostęp do środków higienicznych był jak najszerszy, dlatego produkty w Helpomatach są nie tylko dostosowane do potrzeb osób korzystających, ale
również oferowane w symbolicznych cenach, bez dodatkowej marży.
Dużą popularnością cieszą się także Helpomaty do pokoi rodzinnych, oferujące pieluszki, chusteczki nawilżane i inne artykuły dla dzieci. Polecamy je lokalom, którym zależy na wizerunku miejsca przyjaznego rodzinie.

Osoba do kontaktu:

Beata Bosiacka - Project Manager

Adres:

Małkowskiego 30/1
70-304 Szczecin

Dane firmy:

Bushido Games Sp. z o.o.
Małkowskiego 30/1
70-304 Szczecin
NIP: 852-260-45-86
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl