TP Instal

logo-TP Instal
TP Instal to firma zatrudniająca pracowników z wieloletnim doświadczeniem, znana nie tylko na rynku łódzkim. Wykonujemy wszelkie instalacje sanitarne i grzewcze, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne w tym instalacje grzewcze: centralne ogrzewanie, ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe, pompy ciepła, kotłownie gazowe i olejowe, instalacje z kotłami na paliwa stałe, instalacje wodne i kanalizacyjne, przyłącza gazowe, przyłącza wodno-kanalizacyjne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. Realizujemy projekty w domach jednorodzinnych i obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie podzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Służę pomocą w zakresie swojej branży.

Opis firmy

Nasza firma TP Instal od wielu lat zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług dla Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Łodzi i okolic. Profesjonalizm, solidność oraz sprawna i terminowa realizacja to cechy, które przyczyniły się do tego, że dziś jesteśmy znani również poza rynkiem łódzkim.

Wszelkie roboty wykonujemy według projektów dostarczonych przez Klienta. Posiadamy także uprawnienia do samodzielnego tworzenia projektów instalacji gazowych i sanitarnych, a także systemów grzewczych oraz wentylacji mechanicznej obiektów. Dysponujemy sprzętem, umożliwiającym realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań w budynkach użyteczności publicznej. Działamy szybko, sprawnie i przede wszystkim solidnie. Nasze projekty spełniają wszelkie normy techniczne, zarówno polskie, jak i europejskie.

Zadania w zakresie budowania instalacji gazowych, sanitarnych i grzewczych wykonujemy z użyciem najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu przez lata działają bezawaryjnie, a my udzielamy na nie wieloletniej gwarancji. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań nawet najbardziej wymagających Klientów, jednocześnie służymy pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań.

Posiadamy doświadczenie w wykonaniu dużych projektów oraz prowadzeniu nadzoru nad inwestycjami. Możemy poszczycić się realizacją projektu jednej z czterech łódzkich magistrali wodnych. Uczestniczymy także przy budowie dróg, tworząc pod nimi wodociągi, instalacje gazowe i kanalizacyjne (deszczowe, sanitarne i ogólnospławne).

Osoba do kontaktu:

Tomasz Piestrzyński

Adres:

Zakładowa 50/55
92-402 Łódź

Dane firmy:

TP Instal Tomasz Piestrzyński
Zakładowa 50/55
92-402 Łódź
NIP: 728-243-46-63
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl