CADevent sp. z o.o.

logo-CADevent sp. z o.o.
CADevent od 2012 roku dostarcza swoim klientom cyfrowe modele produktów oraz ułatwia kontakty producentów materiałów budowlanych z projektantami różnych branż. Idąc z duchem czasu, sukcesywnie podnosimy swoje kompetencje w dziedzinach IT i druku 3D, w efekcie czego spółka stała się czołowym dostawcą rozwiązań desktopowych druku 3D i usług rapid prototyping w naszym regionie. Świadczenie usług na najwyższym poziomie CADevent zawdzięcza doświadczonej kadrze.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jako autoryzowany partner wielu producentów oprogramowania i sprzętu IT jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania w zakresie prototypowania, od etapu projektowania, doboru niezbędnego sprzętu informatycznego, aż po promocję produktów w środowisku projektantów. Zawsze idziemy z duchem czasu, czego dowodem są proponowane przez nas technologie współpracujące z szeroko pojętą ideologią BIM – cyfrowe modele, czy też najnowsze fotorealistyczne wizualizacje. Wszystko to pozwala nam na wprowadzenie Państwa produktów w XXI wiek.

Opis firmy

CADevent to firma, która została założona w 2012 roku i na początku działalności specjalizowała się w bibliotekach CAD oraz w organizacji spotkań dla producentów materiałów budowlanych i architektów. Obecnie zakres działalności CADevent jest znacznie szerszy. Wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnym druku 3D opartym na najnowszych technologiach, które dają mnóstwo możliwości. Wysoka jakość naszych wydruków jest osiągana poprzez stale rozbudowywany park maszynowy oraz wysokie standardy jakościowe, nad którymi czuwa nasz doświadczony personel. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas kluczowa kwestia, dlatego kładziemy duży nacisk na promocję produktów w środowisku projektantów oraz na to, aby nasza oferta była kompleksowa.

Nasza firma nie spoczywa na laurach, nieustannie poszerzamy zakres swoich usług, według sugestii naszych klientów, w myśl zasady „Nie ma rzeczy niemożliwych… są tylko nieopłacalne”.

Osoba do kontaktu:

Łukasz Ziółkowski

Adres:

Budowlanych 31
80-298 Gdańsk

Dane firmy:

CADevent sp. z o.o.
Budowlanych 31
80-298 Gdańsk
NIP: 583-321-31-13
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl