GŁADYSZ MOTORS

logo-GŁADYSZ MOTORS
Salon „Gładysz Motors” powstał w kwietniu 2014 r. Głównym obszarem działalności firmy jest sprzedaż samochodów nowych marki SsangYong oraz samochodów używanych oraz usługi serwisowe i sprzedaż części zamiennych.
Dzięki doświadczeniu i wiedzy merytorycznej naszego szefa Marcina Gładysza, skupionej wokół branży motoryzacyjnej i motosportu na rynkach amerykańskich i europejskich, służymy wyspecjalizowanymi usługami sprzedażowymi i serwisowymi.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Naszym zadaniem od pierwszego dnia pracy było, jest i będzie stałe powodowanie uśmiechu na twarzy klienta i zadowolenie z zakupu samochodu, usług serwisowych czy części zamiennych.

Opis firmy

Z pasji i zamiłowania do motoryzacji Marcin Gładysz, wielokrotny mistrz Polski wyścigów samochodowych oraz były wieloletni szef działu handlowego i wspólnik salonu Volkswagena „Gładysz i Synowie”, który w swojej karierze sprzedał ponad 2000 samochodów, zdecydował się stworzyć salon samochodowy „Gładysz Motors”.
Salon zlokalizowany jest w Łukanowicach koło Tarnowa. Powstał w odpowiedzi na potrzebę klientów regionu tarnowskiego, dla których wyspecjalizowany personel, estetyka wyglądu z zewnątrz i wewnątrz salonu oraz szeroki wybór oferty są szczególnie ważne.
Naszym zadaniem od pierwszego dnia pracy było, jest i będzie stałe powodowanie uśmiechu na twarzy klienta i zadowolenie z zakupu samochodu, usług serwisowych czy części zamiennych.
Oferujemy:

  • Sprzedaż samochodów nowych, jako autoryzowany dealer koreańskiej marki SsangYong,

  • Sprzedaż samochodów używanych,

  • Sprzedaż gwarancji na auta używane,

  • Usługi serwisowe,

  • Sprzedaż części zamiennych,

  • Usługi finansowe,

  • Sprzedaż ubezpieczenia samochodu.

Osoba do kontaktu:

Marcin Gładysz

Adres:

Łukanowice 239
32-830 Wojnicz

Dane firmy:

GŁADYSZ MOTORS MARCIN GŁADYSZ
Łukanowice 239
32-830 Wojnicz
NIP: 871-000-11-25
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl