Fitostrefa - Zielone Koktajle

logo-Fitostrefa - Zielone Koktajle
Fitostrefa to zielone koktajle oparte na lokalnych warzywach i owocach. W Krakowie dostępne w dostawie oraz jako catering. Organizuję warsztaty z przygotowywania zdrowych koktajli skierowane do firm. Według badań WHO zdrowe odżywianie pozwala zwiększyć wydajność pracy, aż o 20%! Pomagam za pomocą zielonych koktajli dbać o zdrowie w mieście. Nasze koktajle to nie tylko dieta - to zdrowy styl życia!
Chcesz oczyścić organizm i dodać sobie energii, wypróbuj zielone koktajle.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie podzielę się wiedzą na temat zdrowego żywienia oraz przygotowywania zielonych koktajli. Posiadam doświadczenie w organizacji warsztatów dla firm.

Opis firmy

Fitostrefa – Zielone Koktajle jest nową marką na rynku krakowskim, która promuje zdrowy tryb odżywiania, oparty na tym co wytworzyła dla nas natura. Przygotowujemy zielone koktajle na bazie naturalnych zielenin i świeżych owoców, pozyskiwanych od lokalnych rolników i dostawców. Nasze koktajle są przygotowywane z całych, miksowanych warzyw i owoców, nie są pasteryzowane ani konserwowane.

Tylko takie, pełnowartościowe produkty, które dla nas stworzyła natura dadzą nam najwięcej korzyści. Pomagają oczyścić organizm i pokonać nałogi, wspomagają trawienie i pomagają w uzyskaniu odpowiedniej wagi, dostarczają szybko przyswajalnej energii oraz witaminy i różnorodne składniki odżywcze, wzmacniają odporność oraz pomagają zwalczać wolne rodniki.

Pomysłodawcą marki i produktów jest Małgorzata Szaleniec, pasjonatka zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Firma została utworzona w celu propagowania zielonych koktajli przygotowywanych osobiście przez jej właścicielkę. Zaczęliśmy od uczestnictwa w imprezach kulinarnych na terenie Krakowa m.in. Najedzeni Fest, Art and Food Bazar, Targ Prawdziwe Produkty oraz wydarzeniach wegańskich Weganmania czy Wege Fest. Proponujemy bezpośrednie dostawy do osób indywidualnych oraz firm, organizujemy zielone cateringi na różnych wydarzeniach i warsztaty z przygotowywania zielonych koktajli.

Zielony catering dla firm to zdrowa alternatywa dla kawy i ciasteczek. Według badań Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) odpowiednie odżywianie pozwala zwiększyć wydajność pracy, aż o 20%!

Organizujemy Zielone Piątki, czyli dostawę smacznego koktajlu do firmy na koniec tygodnia.

Warsztaty dla firm to możliwość integracji przy wspólnym miksowaniu koktajli. Pomożemy połączyć je z Dniem Zdrowia i Sportu w Twojej firmie.

Chętnie wystawimy też zielone stoisko z degustacją koktajli podczas imprezy integracyjnej oraz eventu w Twojej siedzibie lub na świeżym powietrzu.

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Szaleniec

Adres:

os. Oświecenia 50/130
31-636 Kraków

Dane firmy:

Fitostrefa - Zielone Koktajle Małgorzata Szaleniec
os. Oświecenia 50/130
31-636 Kraków
NIP: 684-222-85-57
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl