HABA RL

logo-HABA RL
HABA RL, czyli...pasjonaci ekologii i nowoczesnych technologii.
Zespół pozytywnie zakręconych ludzi, którzy są profesjonalistami w swoim fachu.
Jesteśmy liderem w produkcji oczyszczalni ścieków, które można kupić na terenie całej Polski w specjalistycznych firmach zajmujących się projektowaniem, montażem i serwisowaniem oczyszczalni ścieków HABA RL. Naszą ofertę uzupełniają separatory tłuszczu oraz węglowodorów, systemy zagospodarowania wód opadowych, przepompownie oraz biopreparaty.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chronimy zasoby Naszej Planety, pomożemy Tobie wdrożyć ekologiczne rozwiązania w Twoim domu! Zaprojektujemy, wykonamy, zamontujemy bezzapachową oczyszczalnię, system zagospodarowania wody deszczowej i separator w Twoim Domu lub Firmie.

Opis firmy

Firma HABA RL istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy liderem w produkcji oczyszczalni ścieków, które można kupić na terenie całej Polski w specjalistycznych firmach zajmujących się projektowaniem, montażem i serwisowaniem oczyszczalni ścieków HABA RL. Naszą ofertę uzupełniają separatory tłuszczu oraz węglowodorów, systemy zagospodarowania wód opadowych, przepompownie oraz biopreparaty. Wykonujemy też odlewy elementów z HDPE pod konkretne zamówienie.
Współpracujemy na stałe z Uniwersytetami Przyrodniczymi w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie oraz Politechnikami Poznańską i Wrocławską.
Posiadamy własne stacje badawcze na gminnej oczyszczalni ścieków. Korzystając z naszych rozwiązań możesz mieć pewność, że otrzymasz solidny produkt.
W naszej firmie znajdziecie Państwo najnowsze rozwiązania oraz jakość na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno konstrukcji, materiałów, jak również ich wykonania. Dajemy Państwu na to nie tylko nasze słowo, ale potwierdzenie w odpowiednich certyfikatach i gwarancjach. W 2004 roku układy rozsączające HABA RL zostały uznane przez międzynarodowych ekspertów za najlepsze rozwiązania w Europie.

Osoba do kontaktu:

Marta Lusina – Zastępca Prezesa

Adres:

Zdrojowa 51
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dane firmy:

HABA RL SP. ZO.O. SP. KOMANDYTOWA
Zdrojowa 51
62-065 Grodzisk Wielkopolski
NIP: 995-024-84-52
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl