Folker

logo-Folker
Kochasz folklor? Szukasz modnych dodatków? Trafiłaś idealnie!!!
Pragnę podzielić się z Tobą moją pasją do szycia i folkloru oraz jej efektami.
Tworzę odzież, wyposażenie do i dla domu, ozdoby dla Ciebie i Twojego otoczenia, a to wszystko w nowoczesnym ludowym stylu. Świadczę usługi krawieckie dla firm, organizacji, zespołów, KGW, restauracji oraz dla osób indywidualnych. O czym dziś marzysz?

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Uczestnikom Programu mogę doradzić w kwestii ubioru (tkaniny, kolory, fasony, dopasowanie), dekoracji wnętrz (dom, firma), organizacji czasu.
Świadczę szeroko rozumiane usługi krawieckie od drobnych przeróbek czy napraw, po szycie miarowe sukni wieczorowych i strojów ludowych.

Opis firmy

Witaj w świecie mody i folkloru!!!
Moją misją jest USZCZĘŚLIWIANIE KOBIET!!!
Jeśli szukasz niepowtarzalnej kreacji, leżącej na Tobie idealnie, to trafiłaś w dobre miejsce. Projektuje i szyje z myślą o nowoczesnej kobiecie i jej otoczeniu, w moim sklepie jest wiele kreacji i dodatków inspirowanych polską tradycją ludową, a gdy nie znajdziesz tu tego o czym marzysz, uszyje to na miarę specjalnie dla Ciebie. Wystarczy mi opis, rysunek czy zdjęcie Twojego marzenia i Twoje rzeczywiste wymiary, z kilku rzeczy potrafię wybrać to, co najładniejsze i stworzyć z tego unikalną kreację.
Świadczę szeroko rozumiane usługi krawieckie od drobnych przeróbek czy napraw, po szycie miarowe sukni wieczorowych i strojów ludowych. W każdej rzeczy jest kawałek mojego serca i mnie.
Tworzę odzież damską, dziecięcą i męską, wyposażenie do i dla domu, ozdoby dla Ciebie i Twojego otoczenia, a to wszystko w nowoczesnym ludowym stylu.
SPEŁNIAM MARZENIA!!!
Folk Melanii to marka, która powstała w 2013 roku, gdy Cleo i Donatan pokazali światu teledysk “My Słowianie” i w moim sercu ponownie zabrzmiały folkowe nuty (kiedyś tańczyłam w Zespole Pieśni i Tańca Bolesławiec). Zainspirowana spódnicą Cleo uszyłam swoją pierwszą słowiankę..., a reszta potoczyła się sama. Pomysły moje i klientek mnożą się w niesamowitym tempie. Szyje na miarę również na odległość, więc moje kreacje podróżują po całym świecie. W listopadzie 2016 roku otworzyłam sklep i pracownię w Bolesławcu, ul.Zgorzelecka 22B, zatrudniam wspaniałe krawcowe, które pomagają mi realizować Twoje marzenia.

Osoba do kontaktu:

Krystyna Łukasiewicz-Wielgosik

Adres:

Zgorzelecka 22B
59-700 Bolesławiec

Dane firmy:

Folker Krystyna Łukasiewicz-Wielgosik
Zgorzelecka 22B
59-700 Bolesławiec
NIP: 612-150-62-04
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl