MARTIN

logo-MARTIN
Firma IT z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w instalacji, konfiguracji i utrzymaniu urządzeń sieciowych LAN/WAN, audytach bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywania danych, pomiarach w sieciach telekomunikacyjnych.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Cisco, Juniper, HP, Barracuda Networks, Veritas, Symantec, ESET
Zakup sprzętu IT - komputery, skanery, serwery Windows, Linux, sprzęt sieciowy (rutery, ściany ogniowe, przełączniki).
Utrzymanie infrastruktury IT - pomoc techniczna na miejscu u klienta, jak i zdalnie, konfiguracja dostępu do Internetu i innych zasobów sieciowych, bezpieczeństwo przetwarzania danych, audyty bezpieczeństwa danych, zgodność przechowywania i przetwarzania danych z wymogami GIODO, dyrektywami unijnymi GDPR (RODO).
Rozwiązywanie problemów w infrastrukturze IT - np. problem z dostępem do Internetu, wolna praca baz danych, incydenty związane z bezpieczeństwem danych.

Opis firmy

Utrzymujemy infrastruktury IT w ruchu bezawaryjnym w całej Polsce i kilku krajach w UE.
Jesteśmy CorazLepsi !

Osoba do kontaktu:

Marcin Niewęgłowski

Adres:

Trzciany 20C
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Dane firmy:

MARTIN Marcin Niewęgłowski
Trzciany 20C
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 536-114-51-13
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl