Cukiernia Kasia

logo-Cukiernia Kasia
Domowe wypieki na zamówienie
Nasza cukiernia dostarcza wypieki robione w tradycyjny, domowy sposób. Do podstawowych "cukierniczych" składników typu mąka, masło, jaja, cukier zawsze dodajemy unikalny składnik - własne serce, dzięki czemu uzyskujemy wyroby cukiernicze najwyższej jakości i o tradycyjnym smaku.
Pieczemy torty, ciasta i ciastka. Wszystko tylko na zamówienie do odbioru w cukierni.
Jesteśmy małą i młodą firmą rodzinną, ale działamy coraz lepiej.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy doradzić, np. ile ciasta trzeba zamówić na daną okoliczność lub polecić dany wypiek pod preferencje smakowo-kulinarne klienta.

Opis firmy

Cukiernia Kasia to mała firma rodzinna, która powstała w 2009 roku. Już od samego początku głównym naszym założeniem było wytwarzanie ciast o "domowym" smaku tylko na indywidualne zamówienie, co pozwoliło na wysoką jakość wyrobów.

Po dziś dzień z daleka trzymamy się od mieszanek ciast w proszku, stabilizatorów smakowych do kremów, jaj w proszku i wszelkiego typu "sztuczności", ulepszaczy i konserwantów, które być może przyspieszają pracę i obniżają koszty, ale tym samym obniżają jakość i smak produktu.

U nas każde najmniejsze ciasteczko jest robione z sercem i ogromną starannością. Ręcznie wycinamy, nadajemy kształt i ozdabiamy. Wszystko wytwarzamy samodzielnie wyłącznie z naturalnych składników, co sprawia, że cukiernia cieszy się rosnącym uznaniem klientów.

Ciasta to nasza pasja. Dzięki temu, a także odrobinie talentu i pracowitości, zdobywamy coraz większą popularność i grono klientĻw powiększa się.

Cukiernia ciągle się rozwija, powiększa swój asortyment i wprowadza nowości, aby trafić jak najlepiej w gusta klientów. Wyroby cukierni cieszą się uznaniem w każdym domu, gdzie ceni się tradycyjny smak ciasta.

Osoba do kontaktu:

Katarzyna Solga

Adres:

Kozielska 30
47-100 Strzelce Opolskie

Dane firmy:

Cukiernia Kasia Paweł Solga
Kozielska 30
47-100 Strzelce Opolskie
NIP: 756-183-75-61
REGON: 161387540
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl