ArtsMedia Sp. z o.o.

logo-ArtsMedia Sp. z o.o.
Projektujemy i wykonujemy strony internetowe o różnym stopniu złożoności – zarówno proste wizytówki firm, jak również witryny wzbogacone m.in o konfiguratory zamówień, kalkulatory cen lub katalogi produktów. Ponadto pomagamy wykorzystać narzędzia e-commerce w Twoim biznesie. Oferujemy sklepy internetowe (oparte m.in na narzędziach PrestaShop i Magento) oraz wsparcie w korzystaniu z platform handlu elektronicznego.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Służymy naszą wiedzą, aby biznesy uczestników Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl rozwijały się sprawniej w zinformatyzowanym świecie, a konkretniej w przestrzeni Internetu. Jesteśmy do dyspozycji każdego, kto chce założyć lub rozwinąć stronę WWW, sklep internetowy lub inne oprogramowanie webowe.
Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z branży reklamowej lub IT, świadcząc usługi programowania w PHP oraz w warstwie front-end’owej.

Opis firmy

Specjalizujemy się w projektowaniu i programowaniu stron WWW oraz sklepów internetowych (głównie z wykorzystaniem oprogramowania PrestaShop). Ponadto kompleksowo zajmujemy się prowadzeniem stron internetowych. Dbamy o bezpieczeństwo danych oraz aktualizację treści. Pomożemy w odnowieniu domeny oraz hostingu. Na każdym kroku służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Z naszych usług korzystają firmy oraz organizacje pozarządowe z całej Polski – działające w wielu branżach i stawiające sobie różne cele. Pracujemy zarówno w skali makro (dla firm z Niemiec, Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii), jak również mikro, świadcząc usługi dla podmiotów z naszego regionu: Szczecin, Gryfino, Goleniów, Stargard Szczeciński, Police. Każdego traktujemy profesjonalnie, dostosowując technologie do jego potrzeb.

Posiadamy doświadczenie w pracy z systemami klasy CMS/CMF (Wordpress, Drupal, Joomla, Contao, PiroCMS), oprogramowaniem e-commerce (PrestaShop, Magento, OpenCart), frameworkami backendowymi (CakePHP, CodeIgniter, Ruby on Rails) oraz frontendowymi (Bootstrap, Foundation).

W naszej pracy kierujemy się wartościami. Dbamy o jakość naszych usług i produktów oraz satysfakcję klienta. O naszym zaangażowaniu w pracę świadczą opinie naszych klientów.

Świadczymy również usługi programowania jako podwykonawca, więc możemy pomóc Twojej firmie w sprawnym realizowaniu powierzonych Wam zleceń.

Języki / technologie / biblioteki: PHP, Ruby on Rails, HTML, XML, HAML, CSS , Less, SCSS, JavaScript, jQuery, AJAX.

Osoba do kontaktu:

Artur Włodarczak

Adres:

Wirów, Okrężna 12
74-100 Gryfino

Dane firmy:

ArtsMedia Sp. z o.o.
Wirów, Okrężna 12
74-100 Gryfino
NIP: 858-185-56-57
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl