BHP Consulting

logo-BHP Consulting
Nasza firma została powołana do życia, by czuwać nad bezpieczeństwem pracowników i pracodawców. W naszym zespole wiemy jak ważne jest bezpieczne środowisko pracy. Chcemy tę wiedzę przekazywać innym poprzez przejmowanie najważniejszych zadań, prowadzenie szkoleń BHP, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, a także doradztwo. Naszą misją jest wypracowanie z klientami takiej współpracy, żeby nasi klienci mogli w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów, podczas gdy my kompleksowo przejmiemy obowiązki z zakresu bhp.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zdejmiemy z Ciebie ciężar śledzenia zmian przepisów prawnych w zakresie bhp. Zaproponujemy dostosowane dla Twojej firmy i branży rozwiązania. Nie będziesz musiał się niczym martwić - przejmiemy w całości zadania służby BHP - "będziemy za Ciebie trzymać rękę na pulsie" odnośnie wszelkich wymogów organizacyjno-technicznych oraz szkoleń pracowniczych. Do osiągnięcia tych celów potrzebujemy jedynie Twojej współpracy w zakresie promowania kultury bezpieczeństwa w firmie. Zadzwoń lub napisz do nas i powiedz w czym moglibyśmy Ci pomóc – możemy i chcemy to zrobić. Czekamy na Ciebie.

Opis firmy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy pracodawca powinien wywiązywać się z wielu obowiązków związanych z bezpieczeństwem pracy. Należą do nich m.in. szkolenia BHP, prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz nadzór stanowisk pracy. Oferujemy pełną obsługę firm (na terenie Płocka, Warszawy oraz całej Polski) w tym zakresie, przejmując wszelkie zadania oraz pełniąc rolę służby BHP w zakładach pracy. Podczas współpracy z klientem towarzyszą nam 4 hasła:

  • Planuj - właściwe planowanie to dobry początek do bezpiecznej pracy

  • Współpracuj - zwróć uwagę na innych, koordynacja i współpraca wpływają na bezpieczeństwo

  • Analizuj - oceniaj ryzyko, przewiduj i zapobiegaj

  • Przestrzegaj - bez tego narażasz siebie i innych


Powyższe cztery hasła to wynik ponad 13 lat pracy z naszymi klientami na rzecz bezpiecznej pracy. Są one wynikiem obserwacji, działań, analiz przyczyn wypadków oraz szukania źródeł powstałych niezgodności. Bezpieczna praca to wysiłek wszystkich: pracodawcy, osób kierujących, pracowników. Nie ma nic bardziej mylnego jak twierdzenie, że dobry BHP-owiec zagwarantuje bezpieczeństwo w firmie. Bez zaangażowania wszystkich, jesteśmy w stanie sporządzić tylko dobre instrukcje, procedury, dokumentację - nic więcej! Warto zastanowić się, czy BHP w firmie to dla Ciebie obowiązek, konieczność czy też potrzeba?

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Brykała

Adres:

Dworcowa 32
09-402 Płock

Dane firmy:

BHP Consulting Agnieszka Brykała
Andrzeja Kmicica 28
09-411 Biała
NIP: 774-247-18-85
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl