Sellneo Sp. z o.o.

logo-Sellneo Sp. z o.o.
Sellneo to produkty oświetleniowe LED najwyższej klasy do różnego typu obiektów i zastosowań. To również wsparcie, projektowanie oraz montaż.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości komponentów. To między innymi diody Epistar oraz inne wiodące marki branży oświetlenia LED. Dzięki temu nasi Klienci cieszą się oświetleniem energooszczędnym, żywotnym i bezpiecznym. Nasze produkty przystosowane do instalacji na zewnątrz i wewnątrz budynków są łatwe w montażu i zawszę objęte gwarancją.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy zaprojektować, wykonać oraz zamontować najwyższej jakości oświetlenie oparte na oszczędnej technologii LED, a wszystko to pod indywidualne potrzeby naszego Klienta…

Opis firmy

Jesteśmy liderem jakościowym systemów oświetlenia LED na obszarze północnej Polski. Nasza siedziba mieści się w Gdańsku, gdzie zaczynaliśmy od rzemieślniczej produkcji oraz sklepu internetowego.

Dziś Sellneo to ponad 2000 wysokiej klasy produktów, nowoczesny system sprzedaży internetowej oraz usługi profesjonalnego montażu oświetlenia w domach, inwestycjach biurowych i obiektach przemysłowych. Oświetlenie liniowe wykonujemy również dla firm meblowych, a także montujemy oświetlenie elewacyjne, tworząc iluminację budynków.

Nasza historia to opowieść o pasji, wytrwałości i ciężkiej pracy. Piszą ją założyciele Sellneo, absolwenci Politechniki Gdańskiej, oraz wszyscy pracownicy, dzięki którym osiągnęliśmy sukces, pracowaliśmy między innymi przy największych inwestycjach deweloperskich Trójmiasta oraz prestiżowych projektach w całej Polsce.

Stawiamy na rozwój. To wartość, której hołdujemy rozbudowując ofertę produktów, budując relacje z partnerami i nadając ton polskiej branży oświetlenia LED. Efektem jest satysfakcja naszych Klientów. To ona motywuje nas do tego, by dostarczać najwyższej jakości światło wszędzie tam, gdzie to niezbędne.”

Osoba do kontaktu:

Dariusz Szlachcikowski

Adres:

Morenowa 1A
80-172 Gdańsk

Dane firmy:

Sellneo Sp. z o.o.
Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
NIP: 957-104-76-89
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl