Frame Home Sp. z o.o.

logo-Frame Home Sp. z o.o.
Jesteśmy producentem energooszczędnych domów jedno i wielorodzinnych ,prefabrykowanych w systemie drewnianej konstrukcji szkieletowej.
Budowane przez nas budynki charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania, a stosowana technologia pozwala na prowadzenie budowy o każdej porze roku, gwarantuje krótki czas realizacji projektu i określony z góry termin. Nasze domy finalizujemy w trzech standardach wykończenia: stan „Surowy”, „Deweloperski” i „Pod klucz”.

Posiadamy własne biura projektowe, obsługujące klientów na terenie Polski i Niemiec. Prace projektowe prowadzimy w pełnym zakresie wraz z kompleksową obsługą.

Jednym z naszych atutów jest dobra znajomość potrzeb rynku oraz oczekiwań Klientów. W przedsiębiorstwie skupiamy grono doświadczonych ludzi, którzy są wysoko wyspecjalizowanymi specjalistami.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Udzielimy wszelkich informacji odnośnie pomocy w bieżącej działalności firmy produkcyjnej, wymienimy doświadczenia na froncie prowadzenia przedsiębiorstwa.

Opis firmy

Jesteśmy producentem energooszczędnych domów jedno i wielorodzinnych prefabrykowanych w systemie drewnianej konstrukcji szkieletowej.

Realizacja projektu od płyty fundamentowej po wystrój wnętrz w ciągu kilku tygodni – tylko w domu prefabrykowanym jest możliwy tak krótki czas od rozpoczęcia budowy do jego zamieszkania. Dodatkowo budynek wykonany jest z energooszczędnych i ekologicznych materiałów. W naszych zabieganych czasach to jedna z najlepszych opcji na wybudowanie własnego domu.

Budowa domu z prefabrykatów ma wiele zalet. Cechuje ją wysoka dokładność i jakość wykonania, a dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii otrzymujemy domy, których eksploatacja daje znaczne oszczędności w porównaniu z technologią tradycyjną. Z zewnątrz drewniane domy prefabrykowane wyglądają jak domy tradycyjne. Znaczącą różnicą i zaletą jest precyzyjne przygotowanie gotowych elementów w fabryce w kontrolowanych warunkach, przy użyciu nowoczesnych i dokładnych maszyn. Daje to Inwestorowi możliwość łatwej kontroli całego procesu technologicznego oraz pewność, że ustalona wcześniej cena nie ulegnie zmianie.

W firmie Frame Home Sp. z o.o. skupiamy zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dobrze znamy potrzeby rynku i oczekiwania Klientów. Nasza kadra wykonująca zlecenia w hali produkcyjnej to grupa wysoko wykwalifikowanych pracowników cechująca się fachowością i posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu domów prefabrykowanych. Jako przedsiębiorstwo możemy poszczycić się faktem, iż każdy nasz współpracownik jest pasjonatem budownictwa, głęboko zaangażowanym w jeden cel, jakim jest budowanie dobrej marki w oparciu o satysfakcję naszego Klienta.

Osoba do kontaktu:

Marta Ryszewska

Adres:

Aleje Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa

Dane firmy:

Frame Home Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
NIP: 522-305-25-51
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl