Biuro Rachunkowe Calendaria

logo-Biuro Rachunkowe Calendaria
Biuro Rachunkowe Calendaria dostarcza przedsiębiorcom rozwiązań w zakresie outsourcingu usług księgowych oraz kadrowych i płacowych, doradztwa rachunkowego, podatków, konsultacji księgowych oraz audytu. Przyszłym przedsiębiorcom oferujemy pomoc w rozpoczęciu działalności w zakresie uzyskania wpisu do CEIDG, jak i KRS. Wspieramy naszych Klientów zarówno podczas zakładania działalności, jak i w jej trakcie. Wszystkim ułatwiamy „trudny świat podatków”.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Uczestnikom Programu Rozwoju oferujemy pomoc we wdrożeniu rozwiązań optymalizujących czas poświęcany na księgowość w firmie.
Dostarczamy nie tylko usługi, ale również narzędzia i rozwiązania outsourcingowe w dziedzinie księgowości – system do obsługi online. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i pomysłami, wspierając procesy księgowe przedsiębiorców.

Opis firmy

Biuro Rachunkowe Calendaria (Idea.TM Sp. z o.o.) od 2007 roku świadczy usługi księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Od tego czasu ciągle zmieniamy się dla naszych Klientów. Wprowadzamy rozwiązania, które optymalizują zaangażowanie przedsiębiorców w sprawy księgowe i jednocześnie dają poczucie bezpieczeństwa podatkowego. Tym samym przedsiębiorcy zyskują czas na prowadzenie i rozwój własnej działalności.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, mamy możliwość obsługi zdalnej klientów z całej Polski. Proponowane oprogramowanie optymalizuje proces przepływu dokumentów księgowych między biurem rachunkowym Calendaria, a firmą. Klienci korzystający z usług naszego biura, mają dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów oraz mogą sprawnie je przeszukiwać. Rozwiązania proponowane przez nas, zmieniają filozofię korzystania z usług biura rachunkowego.
Nasi pracownicy, to zespół ludzi wykształconych, przeszkolonych z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają wiedzę zarówno merytoryczną, jak i praktyczną, w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej firm z różnych branż.
Biuro Rachunkowe Calendaria specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw o zróżnicowanych profilach działalności i formie prawnej w zakresie:

  • outsourcingu usług księgowych;

  • outsourcingu usług kadrowych i płacowych;

  • audytu księgowego i podatkowego;

  • audytu kadrowo-płacowego;

  • kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych;

  • kontroli Urzędu Skarbowego.Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zgodne z obowiązującymi przepisami, jak również ubezpieczenie dobrowolne, zawarte w Lloyd’s.

Osoba do kontaktu:

Karolina Szwancar

Adres:

al. Marcina Kromera 25b
51-163 Wrocław

Dane firmy:

Idea.TM Sp. z o.o.
Jerzego Kukuczki 5/13
50-570 Wrocław
NIP: 899-273-59-66
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl