DRAPAKICIAKI & LORD DOG Sp. z o.o.

logo-DRAPAKICIAKI & LORD DOG Sp. z o.o.
Drapakiciaki&Lord Dog to troska o wygodę i bezpieczeństwo czworonogów.

Drapakiciaki to drapaki, domki, poduszki, ścianki wspinaczkowe, zabudowy balkonów i przestrzeni w domu, czyli place zabaw dla kotów.

Lord Dog to fotele samochodowe dla psów, kojce, legowiska, posłania, poduszki, czyli wygoda dla Waszych psiaków.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Doradzimy i nakierujemy rozwiązując problemy dotyczące czworonogów. Stworzymy projekt graficzny zgodny z oczekiwaniem.
Nasze drapaki budujemy w niestandardowy sposób (i jest to nasz pomysł autorski) – tak, aby wyeliminować niestabilność oraz łamliwość części drapaków. Używamy oprócz tkanin futerkowych (standardowych), dzianin tapicerskich hydrofobowych, odpornych na kocie pazurki i warunki atmosferyczne (głównie zabudowy balkonów).
Szyjemy legowiska i kojce z dzianin tapicerskich oraz eko skóry, ale przede wszystkim fotele do bagażników aut, których w Polsce nie ma.
Wszystko to wiąże się przede wszystkim z bezpieczeństwem, komfortem jazdy i użytkowania oraz wygodą.

Opis firmy

Drapakiciaki&Lord Dog powstały ze zderzenia dwóch osób kochających zwierzęta, mających na początku dwa psy i dwa koty, a obecnie pięć kotów i w najbliższych planach psiaka.

Realizujemy potrzeby Twoje i Twojego zwierzaka. Słuchamy naszych klientów i doradzamy, tworząc projekty i wyceny.
Budujemy drapaki na palach bukowych, tak aby były one mocne i stabilne, zmniejszając ryzyko złamania. Siatkujemy i tworzymy zabudowy balkonów oraz aranżujemy koci świat w Waszych czterech kątach. Poznajemy Twojego kota, jego charakter, gabaryty i upodobania.

Szyjemy fotele dla psów z eko skóry, ze szczególnym przeznaczeniem: bezpiecznego przewozu Twojego pupila w aucie. Każdy fotel jest szyty pod wymiar danego auta, na przednie i tylne siedzenie - fotele są uniwersalne, natomiast wersja COMBI, VAN i SUV – fotel o wymiarach bagażnika.

Pozostałe produkty, które oferujemy to tunele, kocyki, domki, kosze na ścianę, legowiska, kojce, poduszki, kołderki i wszystko to, co wiąże się z leżakowaniem Twojego zwierzaka.

Używamy: sztucznego futra, tapicerskich tkanin hydrofobowych, cordury (tkaniny wysoce odpornej na przetarcia), eko skóry, liny do drapania (juty), wykładziny, wysokiej jakości impregnatu do drewna, zwykłej lub wodoodpornej sklejki.

Osoba do kontaktu:

Joanna Szuman, Piotr Pietkiewicz

Adres:

Chylońska 166
81-007 Gdynia

Dane firmy:

DRAPAKICIAKI & LORD DOG Sp. z o.o.
Chylońska 166
81-007 Gdynia
NIP: 958-168-46-82
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl