PINmaster

logo-PINmaster
Usprawniamy obsługę nieruchomości na wynajem: umożliwiamy precyzyjną kontrolę oraz weryfikację najmu. Automatyzujemy procesy: udostępniania lokali gościom i najemcom, zarządzania współpracownikami.

PINmaster to system integrujący zamki otwierane za pomocą kodu PIN dostarczanego SMSem z internetową aplikacją do zarządzania zamkami. Umożliwiamy natychmiastowy dostęp – skracamy "click distance" w branży wynajmu krótkoterminowego (turystycznego i biznesowego).

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy pomóc przenieść obsługę wynajmu na "wyższy poziom": automatyzacji, kontroli bezpieczeństwa, efektywności. Chętnie też podzielimy się swoimi doświadczeniami w zakresie współpracy startupu z VC.

Opis firmy

PINmaster jest polską marką. Powstał jesienią 2015 roku i należy do spółki 4xA Sp. z o.o, którą współtworzą pomysłodawcy/autorzy rozwiązania oraz inwestor – fundusz VC Black Pearls. Projekt został w 2015 roku laureatem polskiej edycji międzynarodowego konkursu SmartCity Challenge. W 2016 staliśmy się partnerem Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”, największej organizacji w Polsce zrzeszającej osoby profesjonalnie zajmujące się najmem.

System PINmaster został zaprojektowany, aby wspierać właścicieli i administratorów nieruchomości na wynajem w ich codziennych obowiązkach, związanych z obsługą wynajmu. Składa się z zamków szyfrowych oraz aplikacji webowej. Podstawową funkcjonalnością systemu jest kontrola dostępu w oparciu o terminarz rezerwacji gości, powiązany z ich numerami telefonów komórkowych. System spełnia wymogi AirBnB w zakresie "natychmiastowej rezerwacji" oraz "wynajmu biznesowego".

Najważniejsze cechy rozwiązania:

  • kontrola i realizacja dostępu w trybie rezerwacji i administracyjnym;

  • autoryzacja dostępu („wirtualny check-in”) poprzez identyfikację numeru telefonu gościa i zwrotną wysyłkę SMSa z kodem;

  • weryfikacja dostępu/wynajmu na podstawie logów systemowych;

  • system przystosowany do wdrożenia modelu obsługi: właściciel-firma zarządzająca-podwykonawcy (firmy sprzątające, konserwatorzy – hydraulicy, elektrycy, itp);

  • rozliczanie w formie abonamentu;

  • różne rodzaje SMSów wysyłanych w zależności od zdarzeń zachodzących w systemie;

  • API umożliwiające integrację systemu PINmaster z zewnętrznymi systemami (Booking.com, AirBnB, Google Calendar, Kwhotel, YieldPlanet, itp.);

  • Bezpieczeństwo wynajmu – brak ryzyka podrobienia kluczy przez nieuczciwych gości i uzyskania nieautoryzowanego, niekontrolowanego dostępu do obiektu i mienia innych gości.

Osoba do kontaktu:

Piotr Dybiec

Adres:

Al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk

Dane firmy:

4xA Sp. z o.o
Al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
NIP: 584-274-45-77
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl