MG Service Sp. z o. o.

logo-MG Service Sp. z o. o.
Firma rozwija się głównie w dwóch obszarach:

1. Wprowadza wyjątkowo skuteczne produkty dla motoryzacji (m.in. Wyciąganie zapieczonych i zardzewiałych wtryskiwaczy, śrub i innych połączeń; czyszczenie klimatyzacji);
2. Rozwija projekt, który ma zrewolucjonizować handel B2B w branży stalowej, a następnie budowlanej i kolejnych.

Bieżące działania polegają na zwiększaniu efektywności łańcucha dostaw dla firm produkcyjnych.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Oferuję swoje doświadczenie we współpracy z wieloma firmami produkcyjnymi w kwestii zaopatrzenia i wykorzystywania różnych technologii dla zwiększenia efektywności samej produkcji jak i łańcucha dostaw.

Opis firmy

Firma rozwija się w trzech branżach:

1. Zwiększanie efektywności łańcucha dostaw i współpracy pomiędzy firmami, między innymi przez niwelowanie nieporozumień i pokazywanie nieznanych ścieżek przez łączenie kontaktów biznesowych;

2. Firma wchodzi na rynek motoryzacyjny oferując produkty z najwyższej półki. Pod marką BEFTO sprzedawane będę produkty dające rozwiązania największym problemom w warsztatach motoryzacyjnych oraz rozwiązania skierowane do użytkowników samochodów. Sztandarowy produkt skraca czas wyciągania wtryskiwaczy (sięgający do kilku tygodni) do 24h oraz znacząco zmniejsza zaangażowanie mechaników w ten kosztowny proces.
Kolejnymi produktami będą środki do czyszczenia i zabezpieczania klimatyzacji, które będą w 100% wykonywać swoje zadanie zamiast tylko neutralizować odczuwalne efekty zanieczyszczonej klimatyzacji.

3. Firma pracuje nad projektem rewolucjonizującym handel stalą. W tym momencie szukamy dużego inwestora chcącego dołączyć do projektu.

Osoba do kontaktu:

Maciej Grzesiński

Adres:

Gdańska 89/1
85-022 Bydgoszcz

Dane firmy:

MG Service Sp. z o. o.
Gdańska 89/1
85-022 Bydgoszcz
NIP: 554-294-68-80
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl