RB NOWA Barbara Klimek

logo-RB NOWA Barbara Klimek
Prowadzimy sklep www.lubiezwierzaki.pl zajmując się dystrybucją pełnowartościowego mięsa dla psów i propagowaniem diety BARF. Jesteśmy zwolennikami diety BARF oraz żywienia naturalnego, ponieważ osiągnęliśmy bardzo dobre efekty zdrowotne i hodowlane. W naszej ofercie znajdują się produkty zdrowe i smaczne dla czworonogów, a nasi producenci są pod stałym nadzorem Powiatowego Inspektora Weterynarii.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Oferujemy pełen wachlarz artykułów dla czworonogów. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie produkty, akcesoria, karmy oraz mięsa.

Opis firmy

Hodowlą psów rasowych (FCI) Fédération Cynologique Internationale zajmuję się od 24 lat. Prawidłowe i racjonalne żywienie moich pupili zapewniło hodowli odpowiedni rozwój oraz odporność na choroby.
Moja pasja i przygoda z psami rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to kupiłem pierwszego rasowego psa. Był to Doberman, przepiękna suka CHIMERA HELLOWEEN ur. 29.07.1993 roku. Chimera zdobyła wszystkie możliwe tytuły na wystawach w Polsce:

Młodzieżowy Champion Polski,
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 1994,
6x Zwycięzca Młodzieży,
6X Zwycięzca wystawy,
5X CACIB,
6X CWC,
REZ.CAC Klubowa Wystawa, Bratysława 1995,
Zwycięzca Polski, Poznań 1995,
Champion Polski,
Najpiękniejszy Pinczer krótkowłosy, Bydgoszcz 1994,
Zwycięzca klubu i rasy, Bydgoszcz 1994,
Zwycięzca klasy Championów, Bydgoszcz 1994,
Zwycięzca klubu 1996,
Zwycięzca wystawy, Katowice 1996,
Ocena doskonała na Światowej Wystawie, Budapeszt 1996.

Osoba do kontaktu:

Barbara Klimek

Adres:

Gębarzewska 25/1
26-600 Radom

Dane firmy:

RB NOWA Barbara Klimek
Gębarzewska 25/1
26-600 Radom
NIP: 948-119-45-18
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl