Cooperanto Sp. z o. o.

logo-Cooperanto Sp. z o. o.
Jesteśmy młodym, ale pełnym zapału i pomysłów zespołem ludzi - inżynierów, którego głównym celem jest zbudowanie niezwykłej społeczności pokolenia technologicznego i umożliwienie współpracy z podobnymi sobie lub poszukiwanymi przez Ciebie specjalistami!

Swoją działalność od niedawna prowadzimy dwutorowo:

1. Budujemy innowacyjny portal społecznościowy, który już niedługo zaoferuje Ci wiele możliwości nawiązania współpracy poprzez specjalistyczne moduły: Społeczność, Wydarzenia, Szkolenia, Praktyka/Staż/Praca, Ekspertyzy, Projekty, Badania, Biblioteka materiałów. Portal wolny od polityki!

2. Projektujemy i wykonujemy maszyny oraz urządzenia do badań różnego typu materiałów lub wyrobów.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie pomożemy w Twoim rozwoju i budowaniu szczebli kariery zawodowej poprzez tworzenie niezwykłej sieci powiązań z ludźmi pokolenia technologicznego.

Opis firmy

Jesteśmy inżynierami - prowadzimy szeroko rozumiane doradztwo techniczne, projektujemy i wykonujemy maszyny oraz urządzenia do badań różnego typu materiałów lub wyrobów.
Obecnie budujemy innowacyjny portal społecznościowy, który zaoferuje Ci wiele możliwości nawiązania współpracy poprzez specjalistyczne moduł: Społeczność, Wydarzenia, Szkolenia, Praktyka/Staż/Praca, Ekspertyzy, Projekty, Badania, Biblioteka materiałów. Jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość dodawania treści prac dyplomowych i prac doktorskich do bazy z wyszukiwarką! Dzięki zastosowaniu specjalnego modułu wychwytującego niechciane słowa nasz portal jest całkowicie wolny od polityki!
Stając się członkiem naszej społeczności masz możliwość:

  • nieograniczonego i nieodpłatnego dostępu do innych użytkowników poprzez innowacyjną wyszukiwarkę, z zastosowaniem licznych kryteriów: według miejscowości, wieku, płci, wykształcenia, aktualnego miejsca nauki/zajmowanego stanowiska w pracy czy słów kluczowych;

  • kontaktu z innymi użytkownikami serwisu poprzez wiadomości i czat na żywo (także w wersji nieodpłatnej aplikacji na telefon komórkowy);

  • budowania stałych relacji z innymi użytkownikami poprzez tworzenie własnej bazy kooperantów (znajomych);

  • dodawania i przeglądania zdjęć, filmów oraz postów;

  • śledzenia wskazanych przez Ciebie modułów i otrzymywanie powiadomień o pojawiających się nowych treściach w tych modułach.


Spośród wszystkich modułów serwisu do najciekawszych zaliczyć należy:
Szkolenia – nasza baza szkoleń i warsztatów jest adresowana do wszystkich potencjalnie zainteresowanych.
Praktyka/Staż/Praca – jeśli szukasz nowej pracy albo miejsca, w którym mógłbyś odbyć praktykę czy staż – to jest miejsce dla Ciebie! Nasza społeczność w ramach kooperacji dzieli się takimi informacjami, by ułatwić wszystkim znajdowanie ogłoszeń adresowanych do konkretnych osób.
Ekspertyzy – Cooperanto jest miejscem, w którym – zależnie od potrzeb – znaleźć możesz eksperta z danej dziedziny, a także rzeczoznawcę, biegłego sądowego lub specjalistę. W ten sposób umożliwiamy Ci dotarcie do osób o czasami rzadkich kompetencjach i zamówienie u nich usługi (np. wydanie opinii, przygotowanie ekspertyzy, wyceny itp.).
Badania – skończyłeś studia, obroniłeś pracę dyplomową lub doktorat? – dodaj abstract swojej pracy do naszej bazy – daj znaleźć się potencjalnym partnerom ze świata nauki lub biznesu!
Biblioteka materiałów – masz pomysł na nowy produkt, ale nie jesteś pewien, z jakich materiałów go wykonać? Myślisz o zmianie w swojej produkcji? Chcesz zaproponować nowe rozwiązanie technologiczne?
Oto baza materiałów, stworzona z ofert ich wytwórców i dystrybutorów. Znajdziesz w niej szeroki wybór wszystkiego, co potrzebne jest do produkcji Wszystkie wyszukane informacje możesz zabrać ze sobą – szybko i łatwo zapisać je do pliku PDF!
Sklep Ooper – znajdziesz tu niepowtarzalne wyroby artystów, studentów, grafików, majsterkowiczów, designerów HandMade . Tutaj sprzedają prawdziwi pasjonaci, a ponadto w tym sklepie można nie tylko kupować, ale także sprzedawać!

Osoba do kontaktu:

Łukasz Matwiej

Adres:

Św. Marcin 29/8
61-806 Poznań

Dane firmy:

Cooperanto Sp. z o. o.
Św. Marcin 29/8
61-806 Poznań
NIP: 783-174-05-71
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl