PROFIL Błażej Sinkiewicz

logo-PROFIL Błażej Sinkiewicz
Firma ,,Profil” specjalizuje się w produkcji stalowej: balustrad, ogrodzeń, bram, schodów, konstrukcji. Ciągle ulepszamy nasze produkty i podążamy za nowymi trendami. Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz najlepsze zabezpieczenia antykorozyjne. Dbamy o szczegóły i detale, które pozwalają nam zachować jak najlepszą jakość oraz trwałość danego wyrobu.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomożemy w zapewnieniu bezpieczeństwa, jak również dodamy uroku w Waszych domach i firmach poprzez balustrady, ogrodzenia i schody.
Dodatkowo oferujemy pomoc w wykonaniu różnych konstrukcji ze stali.

Opis firmy

Firma ,,Profil” istnieje na rynku od 2014 r. Podstawą naszej działalności są
balustrady zewnętrzne i wewnętrzne. Staramy się dopasować do każdego wystroju wnętrza: klasyczne, industrialne itd. Dużym zainteresowaniem cieszą się balustrady nowoczesne wypalane laserowo, które dają nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o wzornictwo. W balustradach zewnętrznych, ogrodzeniach oraz bramach jako zabezpieczenie antykorozyjne stosujemy system duplex, który charakteryzuje się pokryciem powłoki cynkowej dodatkową powłoką farby proszkowej.
Jesteśmy również producentem schodów metalowych, które są coraz bardziej doceniane we wnętrzach budynków, ponieważ dają wrażenie lekkości konstrukcji, a zarazem zapewniają dużą stabilność oraz bezpieczeństwo.
Od niedawna staramy się wdrażać w konstrukcje hal oraz wiat stalowych. Stal staje się coraz bardziej popularna, ponieważ jest to materiał, który daje bezpieczeństwo, pozwala na szybką realizację oraz cechuje się szerokim wyborem wzorów. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy.

Osoba do kontaktu:

Błażej Sinkiewicz

Adres:

Płociczno-Tartak 13
16-402 Suwałki

Dane firmy:

PROFIL Błażej Sinkiewicz
Płociczno-Tartak 13
16-402 Suwałki
NIP: 844-206-15-28
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl