Piotr Pytel

logo-Piotr Pytel
Pomagam klientom osiągnąć ich cele biznesowe, ucząc w jaki sposób promować swoją firmę i markę za pomocą wystąpień publicznych, oraz w jaki sposób zwiększyć sprzedaż wprowadzając procedury w dziale sprzedaży. Wspieram działania sprzedażowe, tworząc dedykowane skrypty rozmów zawierające pytania, które należy zadać klientowi, dopasowane do danej branży lub grupy klientów. Uczę również uważnego słuchania i doprowadzania do sytuacji, w której klient sam dla siebie tworzy prezentację handlową, aby w konsekwencji samemu sobie sprzedać.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Promowanie marki i budowanie wizerunku eksperta za pomocą wystąpień publicznych.

Analiza aktualnej sytuacji w dziale sprzedaży.

Stworzenie oraz wdrożenie procedur w dziale sprzedaży.

Zwiększenie skuteczności sprzedaży z pomocą uważnego słuchania oraz zadawania pytań.

Opis firmy

Codziennie pracuję nad tym, by to, co wypowiedziane, było właściwie usłyszane. Wiem jak budować i przedstawiać historie, które inspirują, przekonują, angażują i prowadzą do zamierzonego celu.

Tą wiedzą i zdobywanym od 18 lat doświadczeniem dzielę się jako ekspert z zakresu wystąpień publicznych, trener sprzedaży bezpośredniej oraz mentor.

I choć to słowa są moim orężem, nie teoria lecz działanie i praktyka są wytycznymi mojej pracy.

Zgłębiam tajniki procesów decyzyjnych, pomagam wytyczać właściwy kierunek, odpowiedzialnie puszczając swoich podopiecznych na głęboką wodę i wierzę, że najlepszym sprzedawcą jest… ludzkie podejście do klienta.

Prowadzę własną sieć franczyzową Storyteller Club, szkolę środowiska biznesowe i akademickie.

Żyję odważnie i z pasją, nieustannie podnosząc swoje kompetencje biznesowe.

W przeciągu ostatnich 5 lat poprowadziłem prawie 5000h warsztatów, szkoleń i konferencji, szkoląc kilka tysięcy osób.

Osoba do kontaktu:

Piotr Pytel

Adres:

Moniuszki 22
41-902 Bytom

Dane firmy:

Twoi Eksperci Sp. z o.o.
Moniuszki 22
41-902 Bytom
NIP: 626-302-54-66
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl