Studio Graficzne - Jakub Zyga

logo-Studio Graficzne - Jakub Zyga
Projektowaniem graficznym zajmuję się zawodowo od 2006 roku. Zaczynałem (jak większość grafików w tamtym okresie) od projektowania stron internetowych. Przez ten czas zdążyłem poznać specyfikę projektowania dla wielu technologii i nośników reklamy, jednak to papier stał się moim ulubionym medium.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Proponuję nieszablonowe, stylowe projekty.
Pomagam w doborze odpowiednich materiałów.
Doradzam przy tworzeniu lub zmianie identyfikacji wizualnej.

Opis firmy

Specjalizuję się w projektowaniu publikacji, zarówno tych drukowanych, jak i cyfrowych, identyfikacji wizualnych i druków akcydensowych.

1. Publikacje
Projektowanie publikacji (folderu, magazynu, czasopisma, książki etc.) to nie tylko skład i łamanie tekstu. Projektując, przywiązuję szczególną uwagę do typografii i przejrzystości tekstu. Dbam o spójność wyglądu i treści oraz dobór odpowiednich elementów do ich zilustrowania.

Projektuję: magazyny, czasopisma, foldery, publikacje biznesowe i konferencyjne (raporty, prospekty), katalogi, prezentacje.

2. Identyfikacja wizualna
Dobra identyfikacja wizualna potrafi powiedzieć klientowi o firmie więcej niż najbardziej wymyślna reklama. Już sam dobrze zaprojektowany logotyp ma wielką moc oddziaływania, a gdy dodamy do niego kolejne elementy (wizytówkę, papier firmowy etc.) zwiększamy nasze szanse na to, że nasza firma zostanie zapamiętana przez klienta. Bardzo ważna jest spójność – bez tego identyfikacja nie istnieje.

Projektuję: logotypy, wizytówki, druki firmowe, nadruki na akcesoria biurowe, Odświeżam, doradzam, systematyzuję, tworzę księgi znaku.

3. Akcydensy
Projekty graficzne w małym czy dużym formacie? Drukowane czy cyfrowe?
Moje projekty mogą mieć różne zastosowanie, łączy je jednak wspólna cecha – są starannie przemyślane i nieszablonowe.

Projektuję: ulotki, plakaty, vlepki, nadruki na odzież, grafiki na portale społecznościowe i na strony www oraz wiele, wiele innych.

Osoba do kontaktu:

Jakub Zyga

Adres:

Skrzetuskiego 6/38
20-628 Lublin

Dane firmy:

Jakub Zyga
Skrzetuskiego 6/38
20-628 Lublin
NIP: 712-279-89-94
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl