zoya.lab

logo-zoya.lab
Firma zoya.lab to niewielkie przedsiębiorstwo informatyczne z Zielonej Góry. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji webowych ze szczególnym naciskiem na rozwiązania e-commerce. Posiadamy status Autoryzowanego Resellera platformy Shoper.pl, którą znamy od podszewki, bowiem prowadzimy również własny sklep internetowy www.widerejestratory24.pl, co daje nam unikalną kombinację doświadczeń przy realizacji projektów e-commerce dla naszych klientów.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy pomóc we wdrożeniach aplikacji webowych (sklepy internetowe, integracje, oprogramowanie po zamówienie itp.)

Z kuponem rabatowym PROGRAMCLF – otrzymacie Państwo dodatkowy rabat 5% na wszystkie produkty w sklepie www.wideorejestratory24.pl.

Opis firmy

Sklepy internetowe i rozwiązania e-commerce to branża, w której czujemy się najlepiej. Specjalizujemy się nie tylko w technicznych aspektach tej branży, czyli tworzeniu i wdrażaniu aplikacji webowych zorientowanych na e-handel, ale także prowadzimy własny sklep internetowy, dzięki któremu zyskujemy unikalny zestaw praktycznych doświadczeń związanych z projektowaniem, wdrażaniem i prowadzeniem sklepów internetowych.

Posiadamy status Autoryzowanego Resellera Shoper.pl, jednej z wiodących platform dla e-sklepów w Polsce. Oferujemy licencje i wdrożenia sklepów Shoper.pl, a także realizujemy niestandardowe modyfikacje, nowe funkcjonalności oraz dedykowane aplikacje rozszerzające funkcjonalność platformy. Nasz własny sklep jest również uruchomiony na Shoperze, więc znamy tę platformę od podszewki.

Wideorejestratory24 to marka naszego eksperckiego sklepu internetowego skupiającego się na branży rejestratorów jazdy, kamer sportowych oraz pokrewnych akcesoriów. Od początku naszym założeniem była ścisła specjalizacja i silny nacisk na popularyzowanie wiedzy na temat oferowanego sprzętu. Prowadzimy autorskiego bloga/vloga oraz dedykowaną Strefę Wsparcia, która zawiera praktyczne porady i informacje dla naszych klientów (i nie tylko).

Osoba do kontaktu:

Dawid Lorenz

Adres:

Jacka Malczewskiego 2a
65-140 Zielona Góra

Dane firmy:

ZOYA LAB Arkadiusz Dawid Lorenz
Modrzewiowa 2B/8
65-120 Zielona Góra
NIP: 973-058-72-06
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl