TAX WIZARD

logo-TAX WIZARD
TAX WIZARD to kameralne biuro rachunkowe, działające na rynku już kilkanaście lat.
Obsługujemy firmy z różnych sektorów gospodarki: firmy usługowe, producenckie czy handlowe, a także organizacje pożytku publicznego.

Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby każdy klient był obsłużony na jak najwyższym poziomie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.
Od lat otrzymujemy bardzo dobre referencje od naszych klientów, którzy nie tylko współpracują z nami, ale często polecają nasze usługi znajomym firmom, co jest dla nas wyrazem najwyższego uznania.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Coraz Lepszym Przedsiębiorcom pomogę w wszelkich sprawach księgowo-podatkowych, tak aby
księgowość nie była już nigdy problemem.

Opis firmy

KIM JESTEM

Nazywam się Agnieszka Buczyńska. Księgowość i podatki od początku mojej pracy zawodowej są moją pasją. W 2004 roku spełniłam swoje marzenie i rozpoczęłam prowadzenie własnego biura rachunkowego.

KIM SĄ MOI KLIENCI

Moimi klientami są firmy z różnych sektorów gospodarki: usługowe, producenckie czy handlowe, a także organizacje pożytku publicznego. Są to głównie mikro i małe firmy. Wielu przedsiębiorców powierza mi prowadzenie swoich spraw księgowo-podatkowych już kilkanaście lat. Z wieloma zdążyłam się przez ten czas zaprzyjaźnić...

W CZYM POMAGAMY

Obsługujemy w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia.

Pomagamy również w procesie zakładania firmy. Na tym etapie zawsze podejmuje się wiele kluczowych decyzji podatkowych, warto wcześniej skonsultować je ze specjalistą.
Chętnie podejmujemy również inne, nietypowe zadania w zakresie naszych kompetencji. W końcu księgowość to nasza pasja!

JAK PRACUJEMY

Przykładam ogromną wagę do jakości. Każdego dnia staramy się, aby nasi klienci czuli, że warto było obdarzyć nas zaufaniem. Kameralny charakter naszego biura pozwala na indywidualne podejście do każdego z klientów, gdyż nauczona doświadczeniem wiem, że każdy przedsiębiorca ma nieco inne potrzeby i wymagania.

CO OFERUJEMY DODATKOWO

Naszym klientom udostępniamy bezpłatnie PROGRAM DO FAKTUROWANIA.
Coraz Lepszym Przedsiębiorcom oferujemy również bezpłatny dostęp do INTERNETOWEJ PLATFORMY, dzięki której możliwy jest bezpośredni wgląd w księgowość firmy. Informacje takie jak analizy finansowe, zaksięgowane dokumenty, zestawienia sprzedaży i kosztów, wysokość podatków, składek ZUS, i wiele innych, dostępne są natychmiast po zalogowaniu na konto klienta. W celu uzyskania bezpłatnego dostępu do danych księgowych w chmurze proszę o podanie hasła „CORAZ LEPSZA FIRMA”.

Posiadam Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów numer 6164/2004, a także ubezpieczenie OC w PZU S.A.

Zadzwoń lub napisz.
Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania, rozwieję wszelkie wątpliwości, rozwiążę Twoje problemy z księgowością.

Zapraszam do mojego biura!

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Buczyńska

Adres:

aleja Waszyngtona 142/2
04-076 Warszawa

Dane firmy:

TAX WIZARD Agnieszka Buczyńska
aleja Waszyngtona 142/2
04-076 Warszawa
NIP: 897-137-27-48
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl